niedziela, 8 maja 2016

Color Wear- Long Lasting Lipstick

Ostatnio Rossmann miał swoją słynną promocje -49% na kolorowe kosmetyki. Po podkładach, cieniach, tuszach, różach, bronzerach czy jeszcze innych rozmaitościach nadszedł czas na produkty do ust. W drogerii szybko w moje ręce wpadł produkt marki Lovely. Mają oni tanie, lecz całkiem przyzwoite jak na swoją cenę kosmetyki. Takim oto sposobem w moim koszyku znalazła się pomadka w pięknym różowym kolorze- Color Wear- Long Lasting Lipstick.
Marka: Lovely
Cena: 9-10zł
Dostępność: Rossmann, szafy Lovely
Pojemność: 1,2g
Opis producenta: Pomadka do ust z formułą długotrwałą o intensywnym kolorze.
Moja ocena: 3,5/5 punktów

Jaka jest największa zaleta tego produktu? Z pewnością przepiękne kolory. Ja, w poszukiwaniu czegoś jasnego i dziewczęcego na sezon wiosenny i letni skusiłam się na pomadkę numer 3. Pięknie prezentuje się na ustach, a pigmentacja jest super. Warto jeszcze dodać, że kosmetyk jest matowy.
Co do samej aplikacji, to jest naprawdę super. Pomadka jest w kredce, więc bardzo łatwo dokładnie nałożyć ją na usta. Dodatkowa produkt bardzo równomiernie i gładko się rozprowadza. Nie trzeba się zbytnio napracować, by nasze usta wyglądały perfekcyjnie :)
Za co więc ten minus? Po pierwsze za opakowanie. Nie jestem zbyt przekonana do tego typu opakowań. Istnieje duże ryzyko, że produkt otworzy się w torebce i pokryje całą jej zawartość różem.
Po drugie trwałość. Niby nie jest tragicznie jak na pomadkę za 10 zł (w moim przypadku za mniej), ale chciałoby się ciut więcej. Produkt utrzymuje się na ustach 4-6h jeśli nic w między czasie nie jemy ani nie pijemy. Jednak po posiłku musimy poprawić makijaż. Co trzeba jednak zaznaczyć, produkt ściera się równomiernie i nie wygląda to nieestetycznie. Niektórzy także narzekają, że podkreśla im suche skórki- ja u siebie tego problemu nie zauważyłam.
Zapach jest kwestią sporną- jednym pachnie chemicznie, drugim się podoba. Ja jestem akurat w tej drugiej grupie. Pomadka pachnie ładnie, lekko słodko. Bardzo lubię jej używać. Gdyby jeszcze popracować nad trwałością i opakowaniem byłaby idealna. Mimo to, i tak skuszę się jeszcze na inne wersje kolorystyczne. 

Brak komentarzy: